Archives

Yardımcı Uygulamalar

UK Scheduler

 

UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

Bilgisayarınızı istediğiniz saatte kapatmak , beklemeye almak vs gibi işlemleri kolaylıkla programlayabileceğiniz basit bir arayüze sahip bir masaüstü uygulamasıdır. Bu uygulama ile;

İstediğiniz saatte, istediğiniz süre sonrasında ya da boşta kalma süresine göre ;bilgisayarınızı kapatabilir, bekleme konumuna alabilir, kilitleyebilir,yeniden başlatabilir ya da hazırda bekletme konumuna alabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

 

 

Şimdi İndirin

UK SpeedTest

UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

İnternet hızınızı tek tıkla kontrol edebileceğiniz kullanıcı dostu ve piyasadakilerin aksine tamamen reklamsız ve ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.Bağlı olduğunuz internet hattının gecikme hızını, download ve upload hızlarını tek tuşla kontrol edebilirsiniz.

 

 

Şimdi İndirin

UK EarthQuake

UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

Türkiye’de gerçekleşen depremleri anlık olarak sorgulayıp görüntüleyebileceğiniz , kullanımı pratik bu uygulama ile her an depremlerden haberdar olabilirsiniz. Tek tuşla sorgulayıp görüntüleyebilmeniz için basit bir şekilde tasarlandı.

 

 

Şimdi İndirin

 

UK CovidMeter

UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

Dünya üzerinde gerçekleşen tüm COVID-19 vakalarını, ölümleri ve iyileşen hasta verilerini anlık olarak sorgulayabileceğiniz pratik bir uygulama.

30 Dakikada bir otomatik olarak verileri günceller.

Ülke bazlı liste olarak görüntüleyebilir istediğiniz ülkeye ait detayları anlık görebilirsiniz.

Kullanıcı dostu tasarımı ile her çözünürlükteki ekranda sorunsuz çalışmaktadır.

 

Şimdi İndirin